XL OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

3 marca 2017


Dzisiaj, 03 marca 2017 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Komarówce Podlaskiej odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie ze Szkół Podstawowych z Komarówki i Brzozowego Kąta, Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w eliminacjach gminnych. Turniej podzielony był na trzy stopnie trudności i składał się z dwóch etapów pisemnego i ustnego. Komisja w składzie:

Małgorzata Prokopiuk – przewodniczący, Kinga Olszewska – sekretarz, Elżbieta Polańska, Agata Kurianowicz-Ciok i Iwona Frankowska, wyłonili grono zwycięzców, którzy przeszli do eliminacji powiatowych:

I GRUPA SZKOŁY PODSTAWOWE:

I MIEJSCE Kacper Kupryaniuk SP Brzozowy Kąt

II MIEJSCE Maksymilian Polański SP Brzozowy Kąt

III MIEJSCE Julia Mitońska ZSS SP Komarówka Podlaska

II GRUPA SZKOŁY GIMNAZJALNE:

I MIEJSCE Angelika Furman

II MIEJSCE Edyta Bobruk

III MIEJSCE Dawid Meleszczuk

III GRUPA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I MIEJSCE Maciej Klimiuk

II MIEJSCE Wojciech Borowik

III MIEJSCE Weronika Pasicz

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz w zależności od osiągniętego miejsca upominki: plecak, power bank i torby podróżne ufundowane przez Wójta Gminy Ireneusza Demianiuka.

Dziękujemy nauczycielom Pani Elżbiecie Polańskiej ze Szkoły Podstawowej z Brzozowego Kąta, Pani Iwonie Frankowskiej oraz Pani Agacie Kurianowicz-Ciok z ZSS Komarówka Podlaska za przygotowanie uczniów do OTWP oraz za owocną współpracę z gminnymi władzami samorządowymi i pożarniczymi.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na eliminacjach powiatowych i wojewódzkich.